Co z powrotem t.A.T.u.?


"Muzyka rosyjska" - jakie jest jedno z pierwszych skojarzeń, które pojawiają się w głowie człowieka, który na co dzień nie interesuje się tym tematem? Zapewne - zespół t.A.T.u (Тату), który swego czasu bił rekordy popularności także w Polsce. Bo kto nie pamięta takich hitów, jak "Нас не догонят" ("Nas ne dogonyat"), czy "Я сошла с ума" ("Ya soshla s uma")? 


W 2011 roku wokalistki Лена Катина (Lena Katina) i Юлия Волкова (Yulia Volkova)
ogłosiły, że zespół zaprzestaje działalności i każda z nich rozpoczyna karierę na własną rękę. Nic nie wskazywało wtedy na to, że będziemy mogli jeszcze kiedyś liczyć na nowy hit od t.A.T.u.


A jednak! Od jakiegoś czasu pojawiały się wiadomości, że zespół t.A.T.u. zamierza powrócić na scenę muzyczną i dziewczyny ponownie rozpoczną koncerty i nagrywanie nowych piosenek.
Wreszcie Лена i Юлия wystąpiły podczas ceremonii otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Sochi (o czym już Was wcześniej informowaliśmy).
Natomiast kilka dni później (14 lutego) dziewczyny wystąpiły na corocznym koncercie "Big Love Show", gdzie zaprezentowały się ze swoją nową piosenką "Любовь в каждом мгновении" ("Lyubov v kahdom mgnovenii").Wydawało by się, że już nic nie stoi na przeszkodzie. Nic bardziej mylnego. Dochodzą nas wiadomości, że  dziewczyny się pokłóciły. Лена wystosowała specjalne oświadczenie dla swoich fanów i film umieściła na swoim oficjalnym kanale na YouTube.Lena w filmiku mówi o tym, że dalsza współpraca z Yulią jest niemożliwa. Wszystko dlatego, że Yulia postawiła jej ultimatum: jeśli Lena nie zgodzi się na to, by Yulia decydowała o wszystkich aspektach rozwoju zespołu, wtedy ta poszuka sobie innej wokalistki do zespołu. Dodatkowo Lena obawia się, że Yulia może zablokować jej solowy album w Rosji, ze względu na to, że posiada znajomości z szefami kanału telewizyjnego Na koniec wokalistka wyraziła swój smutek, a także podziękowała swoim fanom za wsparcie.


Co dalej z powrotem t.A.T.u.? Poczekajmy na rozwój tej sytuacji, bo pomimo tego, że informacja ta może być tylko plotką, pamiętajmy o tym, że przecież w każdej plotce jest ziarnko prawdy, czyż nie?