Czy Павалякi pojadą z TEO na Eurowizję?


Pozostajemy w klimatach eurowizyjnych. Kilka dni temu TEO, który będzie reprezentował na tym konkursie Białoruś z utworem "Cheesecake", zaprezentował jego białoruską wersję. Niby nic nadzwyczajnego, jednak występ ten zaskoczył wielu. Na scenie pojawiło z nim 10 starszych pań w narodowych strojach. Po emisji programu rozpoczęła się dyskusja w Internecie dotycząca prawdopodobieństwa występu owych babć na Eurowizji w roli chórzystek. 

Okazało się, że panie te wchodzą w skład, pochodzącego z małej wsi Обчин (Obchin), zespołu Павалякi (Pavalyaki). TEO zapoznał się z nimi podczas nagrań jednego z odcinków swojego programu transmitowanego na kanale Беларусь-3 (Belarus-3), w którym przedstawia lokalne zespoły. 

Razem z Павалякi nagrał białoruską wersję utworu "Cheesecake" (refren pozostał w wersji angielskiej), który będzie dołączony do promocyjnego dysku rozdawanego dziennikarzom podczas pobytu wokalisty w Kopenhadze. Babcie planują wspierać piosenkarza, jednak to, czy pojawią się z nim razem na eurowizyjnej scenie pozostaje na razie tajemnicą.