Лена opuszcza Серебро!!!


SZOK!
Jeszcze nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Анастасия Карпова (Anastasiya Karpova) opuszcza grupę (Серебро) Serebro, a jej miejsce zajmie Дарья Шашина (Darya Shashina). Teraz dochodzą do nas wieści, że to nie ostatnia zmiana w najbliższym czasie.

Po występie zespołu na Big Love Show 14.02.2014 dziennikarzowi Love Radio udało się porozmawiać z dziewczynami i w trakcie tego krótkiego wywiadu okazało się, że Лена (Lena) wkrótce zakończy swoją przygodę z Серебро.Лена oświadczyła, że w przyszłym roku nie pojawi się już na scenie Big Love Show. Zdecydowała się opuścić zespół i skierować się raczej w stronę założenia rodziny i posiadania potomstwa. Jej kontrakt kończy się wraz z dniem 03.12.2014, więc jeszcze do tego czasu mamy szansę na koncerty Serebro w tym składzie.

Przypomnijmy, że Ленa Темникова (Lena Temnikova) jest w zespole od początku jego istnienia, a mianowicie od 2006 roku.


Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi piosenkarkę w zespole. Pojawiają się plotki, że producent może skompletować nowy skład, tym samym rezygnując z Olgi (Ольга Серябкина) i Darii. Na razie nie pozostaje nam nic innego na czekać na oficjalne informacje od producenta grupy Серебро, którym jest Максим Фадеев (Maksim Fadeev).