t.A.T.u. ponownie w Polsce!

Kilka dni temu informowaliśmy Was o konflikcie, jaki pojawił się pomiędzy członkiniami zespołu t.A.T.u (Тату), po którym Лена Катина (Lena Katina) oświadczyła, że nie ma zamiaru dłużej współpracować ze swoją koleżanką Юлия Волкова (Yulią Volkovą). Łatwe do przewidzenia było, że to nie jest jeszcze koniec tej sprawy i rzeczywiście właśnie docierają do nas kolejne informacje na ten temat.

Юлия oświadczyła, że pomiędzy nią a Лена wszystko jest w porządku i że za dwa dni udają się kręcić klip do… Krakowa! Media donoszą, że ów teledysk wynika jeszcze z dotychczasowej umowy pomiędzy dziewczętami, więc zarówno piosenka, jak i teledysk ujrzą światło dzienne.

Jak mówi sama Юлия: „Nie mówimy o zjednoczeniu, lecz o współpracy. U nas są jednorazowe koncerty – pojedyncze. Na chwilę obecną nie planujemy kolejnych. Nikt nie wie, co będzie jutro”.Dyrektor koncertowy Leny rzeczywiście potwierdza to, o czym mówią media – że zaplanowane kręcenie klipu w Krakowie jest związane ze starą umową, a żadne koncerty po tym wydarzeniu nie są zaplanowane (nie odbędą się?).
W całej sprawie po raz kolejny wypowiada się też Лена, która mówi, że nie ma zielonego pojęcia, dlaczego jej koleżanka (wraz ze swoim zespołem) w dalszym ciągu wprowadzają w błąd fanów i organizatorów koncertów. Лена powiedziała, że zdania w tej sprawie nie zmieni i nie jest już możliwa współpraca pomiędzy nią a Yulią.

Rzeczywiście w Krakowie ma być nakręcony film i klip, jednakże nie jest to piosenka t.A.T.u. (Тату). Jest to projekt kompanii Лены Кипер (Leny Kiper), w którym biorą udział nie tylko dziewczyny z t.A.T.u., ale także Лигалайз(Ligalize) – rosyjski artysta hip-hopowy, oraz Mike Tompkins (Kanadyjczyk, który jest znany z coverów znanych przebojów). Jedynym warunkiem, by Lena się tam pojawiła było to, że nie spotka się tam z Yulią, dlatego też dziewczyny mają zaplanowane różne loty oraz czas, w którym pojawią się na planie zdjęciowym.

Co dalej wyniknie w tej sprawie? Czekamy na dalsze doniesienia z rosyjskich mediów. Będziemy informować Was na bieżąco!