Ёлка zostanie mamą?


Plotki o tym, że rosyjska piosenkarka Ёлка (Elka / trans. Yolka) jest w ciąży pojawiają się w mediach od pewnego czasu. O tym, że wokalistka zostanie mamą poinformował media jej kolega, także piosenkarz Николай Басков (Nikolai Baskov) na swoim występie w Moskwie.

"Nasza Ёлка zostanie mamą w okolicach Nowego Roku" - powiedział Басков nazywany "Złotym głosem Rosji".

Rzecznik prasowy wokalistki Лиза Феофанова (Liza Feofanova) wstrzymuje się na razie od komentarza w tej sprawie. "Mogę powiedzieć o naszych planach zawodowych. Życie osobiste gwiazdy, to jej życie sprawa i ja nie będę tego komentowała" - powiedziała Феофанова. 


Małżonek wokalistki - Сергей Астахов (Sergey Astahov) także prosi o uszanowanie ich prywatności

Jak okazało się później, Николай Басков był wściekły, kiedy zobaczył "swój komentarz" odnośnie ciąży piosenkarki. Wokalista przekonuje, że nic takiego nie powiedział, a z autorami artykułu chętnie spotka się w sądzie. "Bardzo szanuję Ёлке i jej twórczość. Jednak jej życie osobiste nie leży w sferze moich zainteresowań, dlatego żadnych wypowiedzi na ten temat nie było i nie będzie".

Należy zauważyć, że grafik koncertowy wokalistki na dany moment jest zapełniony po brzegi. Jednak po ceremonii "Муз-ТВ-2014 (Muz-TV 2014), która odbędzie się 6 czerwca Ёлка będzie miała wiele wolnego czasu. Czy ma to związek ze stanem wokalistki? Tego nie wiemy, ale z pewnością niedługo się dowiemy!