Ewolucja - Премия МУЗ-ТВ 2014


Pod koniec lutego odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące szczegółów tegorocznej Premii MUZ-TV (Премия МУЗ-ТВ). W konferencji prasowej wzięli udział między innymi: Ани Лорак (Ani Lorak), Дима Билан (Dima Bilan), czy zespół Градусы (Gradusy).

Mówi się, że Premia MUZ-TV to jedno z najważniejszych, największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń show-biznesu, które organizowane jest przez kanał muzyczny МУЗ-ТВ (MUZ-TV) już od 2003 roku. Co wiemy już o zbliżającej się wielkimi krokami gali?

Imprezę poprowadzą: Ксения Собчак (Kseniya Sobchak) oraz Максим Галкин (Maksim Galkin). Nazwisko jeszcze jednego prowadzącego (bądź prowadzącej) będzie znane już niedługo - 25 marca. Tego dnia odbędzie się kolejne uroczyste spotkanie, podczas którego zapoznamy się z poszczególnymi kategoriami i nominowanych do nich, a także rozpocznie się głosowanie. Drugi rok z rzędu reżyserem przedsięwzięcia będzie Олег Боднарчук (Oleg Bodnarchuk).

W tym roku głosowanie będzie się odbywało w dwóch etapach. Pierwszy z nich to głosowanie ekspertów, którzy to wybiorą nominowanych w 11 kategoriach (po 5 w każdej z nich). W drugiej części głosowania udział będzie brała oczywiście publiczność (poprzez głosowanie internetowe), ale nie zabraknie też ponownych ocen ekspertów. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 czerwca 2014 podczas uroczystej gali w moskiewskim kompleksie sportowym "Олимпийский" ("Olimpijskij"). 

Tegoroczna Premia otrzymała nazwę "Эволюция" ("Evolyuciya"). Czy rzeczywiście czeka Nas prawdziwa ewolucja? Przekonamy się o tym już na początku czerwca. Tymczasem przypominamy Wam zeszłoroczną galę - jeśli macie wolne 2,5 godzinki to gorąco zachęcamy do obejrzenia ;)