Макс Барских i jego Walentynki


14 lutego miała miejsce premiera kolejnego, trzeciego już, krążka Maxa Barskih (Макс Барских). Dla odmiany, w porównaniu do poprzedniej płyty, ta jest całkowicie rosyjskojęzyczna. Na przyjrzenie się jej bliżej przyjdzie jeszcze czas. Teraz skupimy się na czymś trochę innym...

Tego samego dnia, co premiera płyty, światło dzienne ujrzały także najnowszy teledysk Максa oraz krótkometrażowy film dotyczący tego ukraińskiego wokalisty. Młody reżyser Дмитрий Кочнев (Dmitrij Kochnev) w duecie ze słynnym producentem Alanem Badoevem (Алан Бадоев) postanowili przedstawić nieznany wcześniej publiczności obraz piosenkarza. Film-monolog został stworzony na podstawie wpisów z pamiętników z różnych okresów oraz wcześniej nakręconych filmów dokumentalnych. Całość jest mieszanką życia scenicznego, zawodowego z życiem prywatnym.

Zachęcamy do oglądania - to tylko niecałe 9 minut:


Film jest częścią dużego projektu Максa ""По Фрейду" ("Po Freydu"), na który składają się także wspominana wcześniej płyta oraz teledyski do utworów z tej płyty, wyreżyserowane przez Alana Badoeva. Na koniec chcemy Wam zaprezentować najnowszy klip pt. "Отпусти" ("Otpusti"). Jest to piąty z kolei teledysk z tej płyty Maxa, czyli "Historia Piąta" ("История пятая"):