KARTOSZKA AWARDS 2013!


Mamy przyjemność ogłosić Wam, że rozpoczęła się dzisiaj historia nowego internetowego konkursu! Co roku odbywa się w Polsce wiele gal muzycznych, w których fani mogą głosować na swoich ulubionych artystów, np. Top Trendy czy Eska Music Awards. Istnieje również wiele internetowych konkursów, które dostarczają głosującym wiele radości, a także pozwalają zobrazować popularność artystów w danej grupie docelowej. Niestety nie było w Polsce żadnego głosowania, które pokazywałoby popularność rosyjskich gwiazd wśród polskich fanów muzyki rosyjskiej. My to zmieniamy!

Pomysł na KARTOSZKA AWARDS narodził się po naszym zeszłorocznym pobycie w Kijowie. Jesteście ciekawi skąd taka nazwa? Otóż będąc w Kijowie mogliśmy spróbować prostego dania z ziemniaków, jakim jest Картошка (Kartoszka). Tak nam zasmakowało, że stało się ono stałym elementem naszej podróży.

KARTOSZKA AWARDS 2013 ma za zadanie podsumować rosyjski showbiznes minionego 2013 roku. Zasady są proste - stworzyliśmy 15 kategorii i każdy z Was może zagłosować na DOWOLNĄ liczbę kandydatów w każdej z nich. Głosowanie trwać będzie około miesiąca, a jego wyniki zostaną zaprezentowane na naszej stronie. Zachęcamy wszystkich do zabawy! Aby ułatwić Wam głosowanie, stworzyliśmy specjalny filmik, który przedstawi wam w skrócie wszystkich nominowanych.

ANKIETA DO GŁOSOWANIA: TUTAJ