KBDM, czyli życie po Quest Pistols


Dzisiaj przyjrzymy się bliżej twórczości ukraińskiego zespołu Quest Pistols. Ale nie będzie to historia owej grupy, ale to, co dzieje się obecnie z jej ex-członkami.
W stałym składzie zespołu (czyli od początku jego istnienia) znajduje się dwóch wokalistów: Антон Савлепов (Anton Savlepov) oraz Никита Горюк (Nikita Goryuk). Panowie mieli zawsze jeszcze jednego współtowarzysza. Od 2007 do 2011 był nim Константин Боровский (Konstantin Borovskij), a później do 2013 - Даниил Мацейчук (Danil Maceychuk, inaczej też: Daniel Joy). 

od lewej: Konstantin, Nikita, Anton

od lewej: Anton, Danil, Nikita

Panowie kolejno odchodzi z zespołu, pragnąć rozpocząć swoje solowe kariery. Jednakże co się okazało? Otóż Константин i Даниил postanowili razem stworzyć projekt muzyczny! nazwali go KBDM (od swoich inicjałów). Oprócz owego projektu grupa zajmuje się także wypuszczaniem w świat swojej marki odzieży.Ciekawi jesteście, co konkretnie tworzy KBDM? Tylko u nas - ich teledysk do piosenki "Без Любви" - "Bez lyubvi" (piosenka pojawiła się już w zeszłym roku, podpisana jeszcze jako Daniel Joy):