Polacy i Серебро


Gdyby przyjrzeć się artystom rosyjskim, którzy są popularni w Polsce, zapewne znalazłoby się ich niewielu. Zwłaszcza, jeśli spojrzymy na to, jak często ich piosenki można usłyszeć w polskim radio, czy  też obejrzeć teledysk na którymś z kanałów muzycznych.

Jednak swego czasu ogromną popularnością cieszył się zespół Серебро (Serebro). Rozpoznawalność tego zespołu w Polsce na szerszą skalę zaczęło się od momentu pojawienia się klipu do "Мама Люба" ("Mama Lyuba"). Później można było się jeszcze spotykać z emisją dwóch anglojęzycznych piosenek: "Gun" (czyli rosyjski "Мальчик") oraz "Mi Mi Mi".


Jednak, czy polscy fani Серебро są dużą grupą? Tego niestety nie wiemy, jednak pewnym jest to, że mają oni ogromną siłę przebicia. Skąd taki wniosek?

Otóż 28 lutego w klubie "Studio 69" w łotewskiej stolicy - Rydze, odbył się koncert tego zespołu. Zobaczcie, co w pewnym momencie stało się na scenie!
Dla niezaznajomionych z cyrylicą wyjaśniamy - na polskiej fladze znajduje się napis "Serebro Fanclub Polska". 

Mamy nadzieję, że tak jak polscy fani Serebro, tak i fani innych wokalistów zza naszej wschodniej granicy znajdą się na koncertach swoich idoli i też będą mogli pochwalić się takimi zdjęciami.