"Take It Off" po raz drugi


Jeszcze niecały miesiąc temu informowaliśmy Was o pojawieniu się w sieci bardzo długo wyczekiwanego teledysku Sergey'a Lazareva (Сергей Лазарев) do piosenki "Take It Off". Tymczasem ku wielkiemu zdziwieniu dzisiaj artysta ponownie opublikował na swoim kanale na YouTube teledysk, lecz... w zupełnie innej wersji! 

Klip, który pojawił się dzisiaj jest reklamowany jako oficjalna wersja. Co w takim razie z pierwszą wersją? Wiemy jedynie tyle, że lutowa premiera na yt była chwilowa, bo teledysk równie szybko zniknął z oficjalnego kanału Sergey'a, co się na nim pojawił. Nam udało się go odnaleźć później gdzie indziej i podzielić się nim z Wami.

Dla przypomnienia - TUTAJ możecie zapoznać się z pierwotną wersją teledysku. Oczywiście przedstawiamy Wam również tę już "oficjalną" wersję. W drugim klipie jest zdecydowanie mniej różu, zostało dodanych kilka scen, a całość ma charakter mniej komputerowy. Która wersja Waszym zdaniem jest lepsza? I czy rzeczywiście warto było czekać na ten klip ponad 1,5 roku?

)