t.A.T.u. nie przestaje szokować


Wydawać, by się mogło, że sprawa dalszego istnienia t.A.T.u. w składzie: Лена Катина (Lena Katina) i Юля Волкова (Yulia Volkova) jest już ostatecznie ustalona, tzn. że dziewczyny zrywają ze sobą współpracę. Czy rzeczywiście to koniec tej sprawy?

Lena w swoim ostatnim oficjalnym oświadczeniu skierowanym do swoich fanów powiedziała, że jej dalsza współpraca z Yulią nie jest możliwa. Przypominamy Wam ten filmik - możecie go obejrzeć TUTAJ.
Tymczasem kilka dni temu w sieci pojawiło się z kolei oświadczenie Yulii, które jest analogiczne do nagrania Leny. Pokoje z nagrań są do siebie podobne, Yulia używa podobnych słów, co Lena w swoim video... Jednakże Yulia mówi coś zupełnie przeciwnego! Zwraca się do fanów ze słowami: "nasza dalsza współpraca jest jak najbardziej możliwa". Wygląda trochę jak parodia filmiku Leny.


Wszyscy są zupełnie zdezorientowani. Co tutaj jest prawdą, a co kłamstwem? Czego jeszcze mamy spodziewać się w związku z tą aferą? Będzie powrót t.A.T.u. w jej aktualnym składzie, czy też może Yulia znajdzie nową rudą dziewczynę do zespołu? Może to tylko PR? Pozostaje wiele pytań w tej sprawie...