5sta Family bez wokalistki!


Wiemy już o zmianach w grupach: Fabrika i Serebro. Jednak wygląda na to, że czekają nas kolejne w znanych rosyjskich zespołach. Otóż dzisiaj pojawiła się informacja, że Юлианна Караулова (Yulianna Karaulova), wokalistka 5sta Family, wkrótce ją opuści.


Na VK 5sta Family pojawiło się dzisiaj oficjalne oświadczenie Yulii, w którym napisała ona, że kończy swoją pracę w zespole. Wokalistka podziękowała swoim fanom za wsparcie. Przekonuje tez, że nie doszło do żadnego konfliktu pomiędzy nią a pozostałymi członkami zespołu, a decyzja o jej odejściu była podjęta wspólnie. Yulia zapewnia też, że jest cała i zdrowa. "Trudno odchodzić, ale moje życie nie stoi w miejscu i także muszę się rozwijać, również zawodowo" - pisze Karaulova. 

Yulianna była uczestniczką piątej edycji Fabriki Zvyozd (Фабрика звёзд) i od wiosny 2011 roku śpiewa w 5sta Family. Jej głos i wizerunek dodały grupie więcej uroku i wyrafinowanej elegancji. 

Czy odejście Yulii będzie się wiązać z poszukiwaniem nowej wokalistki? Przypuszczamy, że jest to bardzo prawdopodobne. Jednak na razie nie ma żadnego oświadczenia w tej sprawie. Jeśli jesteście zawiedzeni odejściem Yulii, to jeszcze przez chwilę nie musicie się martwić. Kilka dni temu zespół nagrywał teledysk do najnowszej piosenki "Моя мелодия (Moya melodiya)" i jak najbardziej Yulia się w nim pojawi. Premiera klipu już wkrótce i na pewno Was o tym natychmiast poinformujemy :)

EDIT: Okazało się, że informacja, która została zamieszczona na oficjalnym koncie VK nie jest autorstwa Yulianny, a wpisu dokonała... osoba odpowiedzialna za prowadzenie tego konta (nie jest nim żaden z członków zespołu) i to właśnie ona zrezygnowała ze swojego stanowiska. Uprzejmie przepraszamy naszych czytelników za zamieszanie! Mamy nadzieję, że nie zestresowaliśmy tą informacją jakiegoś fana 5sta Family, który nie mógł się pogodzić z rzekomym odejściem wokalistki.