NOWY TELEDYSK: Юля Волкова & Лена Катина & Лигалайз & Майк Томпкинс - Любовь в каждом мгновении


Pamiętacie, że w Krakowie kręcono klip do najnowszej piosenki t.A.T.u.? Szczegóły zawarliśmy w naszym poprzednim poście dotyczącym tej sprawy. 

Teledysk do "Любовь в каждом мгновении (Lyubov v kazhdom mgnovenii)" tak naprawdę miał powstać już nie jako t.A.T.u. (choć tak pierwotnie zapisana była piosenka), lecz jako osobny projekt. W związku z tym już sam klip podpisany został nazwiskami wokalistów. Mamy więc:
- Юля Волкова (Yulia Volkova)
- Лена Катина (Lena Katina)
- Лигалайз (Ligalize) - rosyjski artysta hip-hopowy
- Майк Томпкинс (Mike Tompkins) - Kanadyjczyk, znany z coverów przebojów


Jak donoszą rosyjskie media, ów teledysk miał był jedną z prób reanimacji grupy t.A.T.u. i pogodzenia wokalistek. Czy się udało?
Jak informowaliśmy wcześniej, Lena zdecydowała się nagrywać sceny teledysku ze swoim udziałem w zupełnie innym terminie, niż Yulia. Wreszcie - nie pojawiła się też na oficjalnej prezentacji teledysku. W tym czasie przebywała w Los Angeles, gdzie aktualnie pracuje nad swoją płytą solową.
Yulia również oświadcza, że to koniec jej współpracy z Leną jako t.A.T.u. Jak zapewnia, próbowała się kontaktować z koleżanką, lecz ta nie odbiera jej telefonów, nie odpisuje na SMS-y.
Pozostaje jeszcze pytanie: czy projekt, w który zaangażowały się Lena i Yulia będzie nadal trwał? Jak sami za chwilę zobaczycie, klip kończy się frazą "to be continued...". Czy mamy przez to sądzić, że pomimo wszystko jeszcze zobaczymy ex-t.A.T.u. razem?