PŁYTOTEKA: Тина Кароль - Помню (2014)

"Помню (Pomnyu)" to piąty album w karierze Tiny Karol (Тина Кароль). Swoją najnowszą płytę wokalistka zadedykowała zmarłemu w zeszłym roku ukochanemu. Na krążku znalazło się siedem ballad, siedem intymnych, szczerych opowieści, które należy traktować jak muzyczną spowiedź artystki. Na swoim przykładzie piosenkarka uczy swoich słuchaczy kochać życie oraz cenić każdą chwilę spędzoną z bliskimi.

Okładka albumu została przedstawiona jak obraz. Cała książeczka ma charakter pamiętnika, intymnego dziennika. Wszystkie teksty zostały zapisane jak notatki w zeszycie co ma nadać osobistego charakteru całemu wydawnictwu. Ostatnia strona zawiera podziękowania samej artystki: 

"Dziękuję autorom piosenek za wypełnienie mojej samotności. Dziękuję wszystkich bliskim i fanclubowi za to, że  są ze mną w zdrowiu i radości, smutku i chorobie. Dziękuję synowi za możliwość poczucia wspaniałego uczucia jakim jest macierzyństwo.

Panie, przyjmuję Twoją wolę z pokorą. Prowadź mnie właściwą drogą, zgodną z Twoją wolą. 

Ten album jest o miłości między dwoma światami, nieskończoności i bezgraniczności, jakim jest moje pragnienie aby móc zobaczyć Ciebie jeszcze raz..."

____________________________________________________________________________________
_____________________________________________________________________________________

Utwory promujące album:

Помню

Жизнь продолжается

Удаляюсь