30.06.2014

CO SŁYCHAĆ?: Темникова, Гагарина, Гарипова

Лена Темникова (Lena Temnikova) to była, najbardziej charakterystyczna, uczestniczka grupy SEREBRO. Zespół opuściła w połowie maja (pisaliśmy o tym TUTAJ). Pojawiły się wtedy plotki o jej ciąży. 


Co się dzieje u niej obecnie? Odejście z zespołu tłumaczone było planami założenia rodziny - takich informacji udzielił producent SEREBRO Максим Фадеев (Maksim Fadeev). Sama Lena nie wypowiadała się na ten temat. Jednak jak donoszą rosyjskie media, piosenkarka jest już w trakcie kompletowania zespołu do własnego projektu. Chodzą słuchy, że Temnikova ma występować solo. Jeśli natomiast chodzi o jej życie prywatne - nie jest zaręczona. Tak więc pozostaje nam jedynie zadawać sobie pytanie: czy Lena opuściła SEREBRO ze względu na rychłe założenie rodziny, czy też z powodu chęci rozwijania kariery solowej?


Полина Гагарина (Polina Gagarina) ostatnio wypuściła swój najnowszy teledysk (przeczytaj TU), jednak to nie o nim teraz najgłośniej słychać w rosyjskim show-biznesie. Otóż, rosyjska piosenkarka całkiem niedawno przyjęła oświadczyny fotografa Dmitriya Ishakova (Дмитрий Исхаков). Zaręczyny odbyły się w Paryżu na słynnym Moście Zakochanych (Pont des Arts). 


Przypomnijmy, że Gagarina była już wcześniej mężatką. W 2007 roku wyszła za mąż za Petra Kislova (Пётр Кислов) i ma z nim syna Андрея (Andreya) (w tym roku skończy 7 lat). Para rozstała się w 2010 roku.


Z kolei Дина Гарипова (Dina Garipova) - zeszłoroczna reprezentantka Rosji na Eurowizji, właśnie zakończyła swoją edukację. 


23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia studiów w Kazańskim Uniwersytecie Państwowym. Dina otrzymała dyplom dziennikarza. Młodziutka piosenkarka ma już doświadczenie w dziennikarstwie: pracowała w gazecie "Зеленодольская правда (Zelenodolskaya pravda)", a także w portalach internetowych i telewizji. Jak podkreśla Garipova, bliższą jej sercu jest praca z tekstem, uwielbia pisać, a w wolnych chwilach tworzy nawet wiersze. 

7 komentarzy:

 1. Pokochałam Elenę i zespół Serebro,mimo że słucham ich dopiero od półtora roku ;)
  Szkoda,że Elena odeszła ale życzę jej wszystkiego najlepszego ;*
  Może i jest w ciąży i zakłada rodzinę,nie trzeba mieć do tego w końcu narzeczonego <3 Wystarczy stały partner ;) Czekam za to na piosenkę z Poliną ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lena, podobnie jak Nastya, Dasza i Polina była tylko dodatkiem do Olgi. Bardzo dobrze, że odeszła dawno powinna była to zrobić.

   Usuń
  2. No tak,ale to Elena była liderką grupy,a Olga i Dasza tak jak teraz Polina to piosenkarki drugiego i trzeciego planu.

   Usuń
  3. Liderką jest Olga, to ona pisze piosenki dla grypy, udziela 90% wywiadów, prowadzi oficjalny Instagram i Facebook publikując tam w większości własne zdjęcia.

   Usuń
  4. Tak,widziałam na Facebooku.Mimo wszystko,jaki jest układ i co się dzieje z Eleną i tak będę lubiła SEREBRO. Czekam na jakieś nowe informacje o Lenie.

   Usuń
  5. Ja jestem ciekawa nowych piosenek od Leny I Serebro:)

   Usuń
 2. Lenka tworzy swietna muzyke bedac solo. Jednak chcialabym zobaczyc ja jeszcze w serebro lub jakis ft. Zeby nagraly razem. Brakuje tego starego serebro tak jak i t.A.T.u.

  OdpowiedzUsuń