NOWY TELEDYSK: Alexander Rybak - Into a fantasy


Postać wokalisty przedstawialiśmy Wam już pokrótce, prezentując jego rosyjskojęzyczny kawałek (zobacz TUTAJ). Przypomnimy tylko, że jest to jeden ze zwycięzców Konkursu Piosenki Eurowizji.

Najnowsza piosenka oraz teledysk do niej zostały przygotowane przez Alexandra Rybaka specjalnie na potrzeby drugiej części pewnego filmu animowanego. Chodzi tutaj o "Jak wytresować smoka 2" - filmy są adaptacją książek autorstwa Cressidy Cowell. Światowa premiera miała miejsce już miesiąc temu, jednakże do polskich kin film trafił dopiero dzisiaj, tj. 20 czerwca 2014. Autorem słów i kompozytorem tego utworu jest sam wokalista, a teledysk składa się ze scen filmowych oraz tych nakręconych w Norwegii. Sami zobaczcie jaki jest efekt jego pracy:

 

Jako ciekawostkę możemy powiedzieć Wam, że Alexander aktywnie promuje utwór i film na Wschodzie. Między innymi, wczorajszego wieczoru odbyło się spotkanie w Kijowie (Ukraina) w galerii handlowej "Ocean Plaza" zorganizowane przez samego artystę, podczas którego dzieci mogły obejrzeć teledysk oraz film.

FOTO: oficjalne konto artysty na Facebooku