CO SŁYCHAĆ?: Джанабаева & Меладзе, Дорофеева, Бьянка

Альбина Джанабаева (Albina Dzhanabaeva) urodziła! Drugiego lipca przyszedł na świat drugi syn byłej wokalistki zespołu ВИА Гра (VIA Gra). Ojcem dziecka jest popularny rosyjski wokalistka - Валерий Меладзе (Valeriy Meladze). Życzymy szczęścia!

Źródło: vk.com

Надя Дорофеева (Nadya Dorofeeva) - wokalistka grupy Время и Стекло (Vremya i Steklo) pojawiła się na okładce najnowszego wydania czasopisma "Playboy Ukraine". Wdzięki wokalistki mogliśmy podziwiać już w wideoklipie do utworu "Забери (Zabieri)" (do przeczytania TUTAJ). Czy taki sposób promocji przyczyni się do wzrostu popularności twórczości zespołu - tego nie wiemy, ale jesteśmy przekonani, że liczba wielbicieli ciała Nadii z całą pewnością wzrośnie.

Źródło: vk.com

Бьянка (Bianka) miała wypadek! Samochód, którym podróżowała piosenkarka został wgnieciony/zmiażdżony/skasowany (oceńcie sami rozmiar zniszczeń) przez inne auto. Na szczęście wszyscy są cali i zdrowi! O całym zdarzeniu wokalistka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, na którym wstawiła poniższe zdjęcie.

Źródło: Instagram