CO SŁYCHAĆ?: Мобильные блондинки, НеАнгелы, Верка Сердючка

6 lipca wokalistka grupy Мобильные блондинки wyszła za mąż! Na ślubie Olesyi Boslovyak (Олеся Бословяк) pojawiły się takie gwiazdy jak: Алла Пугачева (Alla Pugachyova) и Максим Галкин (Maksim Galkin), Жасмин (Zhasmin), Игорь Крутой (Igor Krutoy), Николай Басков (Nikolai Baskov) oraz premier Rosji - Дмитрий Медведев (Dmitriy Medvedev). Życzymy szczęścia na nowej drodze życia! 

Źródło: Instagram

Слава (Slava) z zespołu НеАнгелы (NeAngely) jest w ciąży! Niestety nie jest to informacja oficjalnie potwierdzona, ale ludzie z otoczenia gwiazdy mówią o tym otwarcie. Aktualnie piosenkarka spotyka się z chirurgiem plastycznym - Эдгаром Каминским (Edgarem Kaminskim). Chodzą plotki, że w związku z ciążą, wokalistka zdecyduje się opuścić zespół. W każdej plotce jest ziarenko prawdy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już wkrótce!

Źródło: Instagram

Верка Сердючка (Verka Serduchka) podbiła Hollywood? Андрей Данилко (Andrey Danilko), który wciela się w postać Serduchky pojawi się w najnowszej komedii Paula Feiga pod tytułem "Spy", która swoją premierę będzie miała w 2015 roku. W filmie pojawi się między innymi Jude Law - gwiazda takich filmów jak "Parnassus" czy "Anna Karenina". W najnowszym dziele amerykańskiego reżysera wykorzystana zostanie również piosenka "Dancing Lasha Tumbai", dzięki której Serduchka wywalczyła 2 miejsce podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2007.