Темникова wyszła za mąż!


Już od momentu, gdy Елена Темникова (Elena Temnikova opuściła grupę Серебро (SEREBRO), pojawiały się plotki o jej zamążpójściu. Kiedy wokalistka odchodziła z zespołu, jego producent - Макс Фадеев (Maks Fadeev), oświadczył, że decyzja ta związana jest z jej chęcią założenia rodziny. Sama piosenkarka nie komentowała doniesień mediów na temat jej życia prywatnego. Z czasem pojawiały się kolejne informacje: że Temnikova zaczyna kompletować zespół do swojego solowego projektu muzycznego (przeczytacie o tym TUTAJ), że w tajemnicy przed wszystkimi wzięła ślub. Od razu nasuwa się tutaj pytanie: jeśli tak, to z kim?

Najpierw spekulowano, że Lena wyszła za mąż za brata producenta SEREBRO - Artyoma Fadeeva (Артём Фадеев). Jak się okazuje, swego czasu plotkowano o romansie Leny z Artyomem - w 2009 roku wokalistka o mały włos już wtedy prawie opuściła zespół. Czyżby jednak historia miała zatoczyć koło i do takiej sytuacji mogło dojść w tym przypadku? Stara miłość nie rdzewieje?

Zdjęcie: www.bimru.ru

Okazało się, że i te informacje są wyssane z palca. Temnikovą już nic nie łączy z Fadeevem. Wokalistka postanowiła jednak porozmawiać z mediami, zapewne by uciąć wszelkie krążące plotki, i w końcu wyjawić, co tak naprawdę dzieje się w jej życiu osobistym. Otóż Lena udzieliła wywiadu rosyjskiemu magazynowi "OK!", który ukazał się w jego najnowszym numerze (z dnia 10.07.2014). Dowiadujemy się z niego, że ex-wokalistka SEREBRO rzeczywiście wyszła za mąż! Ze swoim ukochanym wzięła potajemny ślub na Malediwach. Kim jest jest ów wybranek? Temnikova bardzo chroni swoje życie prywatne i ujawnia niewiele informacji na jego temat. Jej mężem został 32-letni biznesmen (pracujący w dziedzinie technologii informacyjnych i mobilnych) - Дмитрий (Dmitriy). Po ceremonii odbyła się krótka sesja zdjęciowa - na fotografiach możemy zobaczyć szczęśliwą parę, jednak na żadnej z nich nie możemy dostrzec twarzy Dimy. Co ciekawe, ślub odbył się już kilka miesięcy temu (jak widać na zdjęciach, Lena miała jeszcze wtedy długie włosy). 

Zdjęcie: www.bimru.ru

Parze życzymy szczęścia na nowej drodze życia :)