CO SŁYCHAĆ?: Ковальчук, Пьеха, Кулецкая


Юлия Ковальчук (Yulia Kovalchuk), która niedawno poślubiła Alekseya Chumakova (Алексей Чумаков) (pisaliśmy o tym TU i TAM), w końcu planuje wydać swoją płytę. Nad materiałem do niej pracowała ponad 5 lat i jest on już prawie w całości gotowy. Fani wokalistki na pewno są z tego faktu zadowoleni, gdyż nadchodząca płyta ma być jej debiutancką. Do tej pory wydała bowiem tylko trzy albumy w ramach grupy Блестящие (Blestyashie), którego to członkinią była w latach 2001 - 2007. Później zdecydowała się na karierę solową. Czy jej ostatni singiel pojawi się na płycie? Mamy nadzieję, że przekonamy się o tym już wkrótce.


34-letni rosyjski wokalista Стас Пьеха (Stas Peha) został ojcem! Syn (którego imienia nie znamy) jest jego pierwszym dzieckiem. Co ciekawe, narodziny miały miejsce już wiosną tego roku, ale piosenkarzowi przez dłuższy czas udało się zataić ten fakt przed mediami. Matką dziecka jest partnerka Stasa: Наталия Горчакова (Nataliya Gorchakova) - modelka i DJ-ka. Jak donoszą rosyjskie media - poród odbył się w Petersburgu, a obecnie Nataliya przebya z dzieckiem w Hiszpanii. Podobno para w najbliższym czasie chce sformalizować swój związek, a chrzest ich synka już się odbył.

Foto: paparazzi.ru

Zmiany w życiu prywatnym pojawiły się także u modelki i prezenterki telewizyjnej Елена Кулецкая (Eleny Kuleckaya). W listopadzie zeszłego roku przyjęła oświadczyny swojego partnera Stanislava Romanovskiyego (Станислав Романовский). Teraz przyszła pora na ślub. Odbył się on 17 sierpnia w Prowansji. Teraz młoda para świętuje swój miesiąc miodowy w Monako.

Foto: Instagram

Lecz dlaczego o tym piszemy? Fani Dimy Bilana (Дима Билан) wiedzieliby od razu. Otóż Elena jest byłą dziewczyną tego rosyjskiego piosenkarza i przez wielu jest uważana za jego najlepszą życiową partnerkę. Teraz jakiekolwiek szanse na ich ponowne zejście zniknęły. Przypomnijmy, że Elena pojawiła się w teledysku ex-chłopaka - oto "Это была любовь (Eto byla lyubov)":