CO SŁYCHAĆ?: НеАнгелы, Витас, Лепс


Ostatnio informowaliśmy Was, że Слава (Slava) z grupy "НеАнгелы (NeAngely)" spodziewa się dziecka (do przeczytania TUTAJ). Wokalistka za pomocą serwisów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że nie jest już panną. Ceremonia ślubna była trzymana w tajemnicy do samego końca. Slava nie potwierdziła jeszcze ciąży, ale na fotografii ślubnej zobaczyć możemy, że mąż artystki Эдгар Каминский (Edgar Kaminskiy) trzyma rękę na brzuchu swojej ukochanej. Czy ten gest coś oznacza? Dowiemy się już wkrótce!

Źródło: glamurchik.tochka.net

Виталий Грачев (Vitaliy Grachev), który występuje pod pseudonimem Витас (Vitas) jest gotowy zrezygnować z ukraińskiego obywatelstwa gdyby była taka konieczność. Wokalista posiada dwa obywatelstwa - rosyjskie i ukraińskie. "Zostawiłbym rosyjskie. Według mnie, Rosja to jedyny taki kraj przed którym stoi świetlana przyszłość. Poza tym, najlepsze lata swojego życia spędziłem tutaj. Osiągnąłem tutaj sukces oraz odnalazłem szczęście." - takiej wypowiedzi udzielił wokalista gazecie "Собеседник (Sobesednik).


Григорий Лепс (Grigoriy Leps) postanowił pokazać swoje niezadowolenie z decyzji Ministerstwa Spraw Zagranicznych Łotwy, które zakazało wstępu do kraju niektórym gwiazdom rosyjskiej estrady (więcej o tej sprawie TUTAJ). Wokalista wniósł na scenę w Jurmale wielką flagę Rosji co wywołało ogromny zachwyt wśród rosyjskiej publiczności.