CO SŁYCHAĆ?: Огневич & Ell, Тимати & Брежнева


W niedalekiej przyszłości Злата Огневич (Zlata Ognevich) planuje przedstawić swoją najnowszą piosenkę, którą nagrała w duecie z innym uczestnikiem Eurowizji - Eldarem "Ell" Gasimovem. Zlata reprezentowała Ukrainę na ESC z utworem "Gravity" w 2013 roku (zajęła 3. miejsce), z kolei Ell w duecie z Nikki w 2011 roku wyśpiewał zwycięstwo dla Azerbejdżanu piosenką "Running Scared".

Foto: www.viva.ua

Będzie to pierwszy oficjalny duet piosenkarki, który ukaże się jako singiel. Piosenka jest anglojęzyczna i nosi tytuł "Ice And Fire". Premiera utworu odbędzie się w pierwszej połowie sierpnia - najpierw na ukraińskim rynku muzycznym, później - w Azerbejdżanie. 


Z kolei w pracę nad nowym teledyskiem zaangażowany jest raper Тимати (Timati). Klip powstaje do utworu "Понты (Ponty)" i wystąpi w nim rosyjska wokalistka - Вера Брежнева (Vera Brezheva). W teledysku raper wciela się w postać moskiewskiego taksówkarza pochodzenia kaukaskiego. W tym celu piosenkarz przywdzieje nawet złote grillzy (przyp. red. - nakładki na zęby, często z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, obecnie fragment mody związanej z kulturą hip-hop). Premiera wideoklipu zaplanowana jest na jesień.

Foto: www.newsmuz.com