Czy Романова i Барских to tylko przyjaciele?


Макс Барских (Max Barskih) wywołał ostatnio wcale niemałą aferę. Jak to się stało? Otóż na swoim Instagramie umieścił kilka zdjęć z małym dzieckiem, informując że dnia poprzedniego Миша Романова (Misha Romanova) (członkini grupy ВИА Гра - VIA Gra) została mamą. 

Foto: Instagram 

Misha i Max są przyjaciółmi od najmłodszych lat. Najpierw obydwoje uczyli się w równoległych klasach w ukraińskim Chersoniu (ros. Херсон), potem wyjechali do Kijowa, by dalej się rozwijać. Max dość szybko rozpoczął swoją karierę muzyczną i zanim Romanova trafiła do zespołu Via Gra, nagrali razem duet -  utwór nosi tytuł "Не верь мне (Ne ver mne)":


Według wspólnych znajomych Barskiha i Romanovej, parę swego czasu połączył romans, jednak aktualnie Misha przyznaje, że łączy ją z Maxem wyłącznie przyjaźń. Jednak pomimo wszystko zdjęcie daje do myślenia wielu fanom, zarówno Maxa, jak i Mishy. Czy rzeczywiście są oni tylko przyjaciółmi, czy też może Max jest ojcem dziecka?

Jednakże bardziej dociekliwi (w tym i MY!) zaczęli doszukiwać się w tym wszystkim podstępu. Bo czy dziecko na zdjęciu wygląda na jednodniowego noworodka? Czy Misha pokazała się kiedykolwiek z widocznym brzuszkiem ciążowym? Raczej nie. Zresztą jest ona świeżo upieczoną wokalistą zespołu, który w aktualnym składzie utworzony został pod koniec października zeszłego roku. W momencie gdy jej kariera w końcu zaczynała nabierać tempa, Misha chyba nie mogłaby sobie pozwolić na zakładanie rodziny. Jak się w końcu okazało, wpis Maxa na Instagramie był jedynie żartem. Jedno ze zdjęć z dzieckiem zostało podpisane jako "Малой Одессит (Maloy Odessit)", po czym można spekulować, że chłopczyk jest po prostu synem jednego z bliskich przyjaciół Maxa, którzy są mieszkańcami Odessy.