NOWY TELEDYSK: Mozgi - Аябо


Kiedy w połowie czerwca prezentowaliśmy Wam pierwszy utwór projektu Мозги (Mozgi) pt. "Аябо (Ayabo)", nic więcej nie było wiadomo na jego temat. 5-go września zaczęły się pojawiać się informacje nie tylko o tym projekcie, ale też tego dnia odbyła się premiera teledysku do wcześniej wspomnianej piosenki.

Mozgi to nowy męski zespół muzyczno - taneczny. Od momentu premiery ich pierwszego singla całość projektu była owiana tajemnicą i dopiero niedawno dowiedzieliśmy się czegoś więcej. W skład Mozgi wchodzi trójka panów, którzy już od dawna są ze sobą związani muzycznie:

* Потап (Potap) - czyli Алексей Потапенко (Aleksey Potapenko) z duetu Потап и Настя (Potap i Nastya), występujący także pod pseudonimem Аркадий Лайкин (Arkadij Lajkin)
* Позитив (Pozitiv, p0sitiff) to tak naprawdę Алексей Завгородний  (Aleksey Zavgorodniy) - członek zespołu Время и Стекло (Vremya i Steklo)
* Дядя Вадя (Dyadya Vadya) - to Федоров Алексеевич (Dedorov Alekseevich), który niejednokrotnie nagrywał z Potapem, m.in. "Руки Вверх" i "Качаем".

Skład Mozgi - od lewej: Pozitiv, Potap i Dyadya Vadya

Okej, okej, kończymy, bo w tym poście informacji jest całkiem sporo - mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy Wam to w miarę przejrzyście. Teraz, w ramach rozluźnienia, zapraszamy do obejrzenia pierwszego teledysku Mozgi :)