Руслана chce zorganizować koncert w Polsce!Ukraińska piosenkarka Руслана (Ruslana), zwyciężczyni Eurowizji w 2004 roku, obecnie bardzo aktywnie działa w sferze politycznej. Wokalistka jest bardzo zadowolona i wdzięczna Polakom za ich zaangażowanie w sprawę Ukrainy i pomoc jej państwu. Ma ona nadzieję, że nowy polski rząd nadal będzie podejmował tę współpracę z rządem ukraińskim.

Kilka dni temu Ruslana ponownie gościła w naszym kraju. Pojawiła się ona w Gdańsku, gdzie wręczana była Nagroda Lecha Wałęsy (Nagroda Solidarności) ("polska nagroda przyznawana od 2014 przez Ministra Spraw Zagranicznych za wybitne działania na rzecz promocji i ochrony demokracji i wolności obywatelskich" - Wikipedia). W tym roku otrzymali ją przywódcy Euromajdanu, a jedną z osób, która pojawiła się w Gdańsku, była właśnie Ruslana.

Wieści niosą, że u Ruslany pojawiają się propozycje odnośnie organizacji w Polsce koncertu charytatywnego, który miały na celu dalszą pomoc Ukrainie. Wokalistka twierdzi, że byłoby bardzo miło, gdy takie przedsięwzięcie doszło do skutku. Co sądzicie na ten temat? Myślicie, że oprócz Ruslany pojawiliby się również inni artyści ukraińscy?