Nadchodzi przemiana Максa Барских


Ostatnia płyta Максa Барских (Maxa Barskih) -  "По Фрейду (Po Freydu)" - była dość nietypowa. Utwory, które się na niej znalazły tworzyły swego rodzaju historię, charakteryzowała je głębia, filozoficzność. Do tego odpowiednio przemyślane teledyski, ogromnie doprecyzowane reżyserskie arcydzieła. Całość przedstawiała się bardzo poważnie i nastrojowo. (przeczytaj o "По Фрейду" w naszej Płytotece - TUTAJ).

Po premierze ostatniego teledysku do utworu z tego krążka - u artysty zapadła cisza. Mija już pół roku od tego momentu i jego fani na pewno zaczynają się niecierpliwić. W maju na swojej stronie internetowej artysta poinformował o nowym przedsięwzięciu - "Max Barskih uruchamia falę pokoju, miłości i wolności!". Zapragnął on zebrać ludzi z całego świata do tej wyjątkowej akcji. Do 5 czerwca zainteresowani mogli pod wskazany adres przesłać nakręcone własnoręcznie krótkie filmy, które odnosić się miały do jednego z trzech haseł zawartych w haśle akcji, tzn. pokój, wolność, miłość.

Foto: maxbarskih.com

Jak widać, artysta postanowił trochę oderwać się od melancholii i przemyśleń, które płynęły z utworów z jego ostatniej płyty. Nowa akcja miała mieć charakter pozytywny, pełen radości. Zwłaszcza, że pojawił się on miał w oczekiwaniu na premierę letniego hitu pt. "Здесь и Сейчас (Zdes i Sejchas)".

O samym video stworzonym na podstawie przesłanych prac - na razie cisza. Aczkolwiek utwór "Здесь и Сейчас" pojawił się nie tak dawno w sieci, choć nie oficjalnie na stronie internetowej artysty, czy też kanale na YouTube (wysłuchasz go TUTAJ). Ale teraz pojawiła się kolejna informacja - Barskih na swoim Instagramie umieścił kilkusekundowy filmik przedstawiający fragment jeszcze innego utworu, którego premiera ma się ukazać już niedługo - "Хочу Танцевать (Hochu Tancevat)" - KLIK. Na pewno, gdy utwór już się pojawi - przeczytacie o nim u nas :)