NOWA PIOSENKA: MBAND - Она вернется ("Хочу к Меладзе")


O bliźniaczym projekcie do "Хочу v ВИА Гру (Hochu v VIA Gru)", a mianowicie - "Хочу к Меладзе (Hochu k Meladze)" pisaliśmy tuż przed rozpoczęciem castingów do niego (KLIK). Następnie przedstawiliśmy Wam jurorów tego programu (TUTAJ). Teraz, gdy show dobiegło już końca, spieszymy do Was z nowiną - jak wyglądać będzie nowo stworzony zespół.

Panowie, którzy zdobyli serca jurorów w trakcie przesłuchań zostali następnie podzieleni na czteroosobowe zespoły i w tych grupach walczyli o zwycięstwo w programie. We finale spotkały się dwa zespoły będące pod opieką jurorów: Seregeya Lazareva (Сергей Лазарев) i Anny Sedokovej (Анна Седокова). Zwyciężył pierwszy z nich i zespół ów został nazwany MBAND. W jego skład wchodzą:

Анатолий Цой (Anatoliy Tsoy)
Владислав Рамм (Vladislav Ramm)
Артем Пиндюра (Artem Pindyura)
Никита Киоссе (Nikita Kiosse)

MBAND z opiekunem - Sergeyem Lazarevem
Foto: Instagram

Piosenka, którą panowie zaprezentowali podczas finału (utwór został napisany specjalnie w tym celu) - doczekała się tuż po zakończeniu programu oficjalnej, studyjnej premiery. Audio "Она вернется (Ona vernetsya)" krąży już w sieci od kilku dni. Zapoznajcie się z nim i oceńcie. Czy MBAND ma szansę odnieść taki sukces, jak nowy skład grupy VIA Gra?