Zmiany w grupie KAZAKY!


Czytelnicy naszej strony z całą pewnością znają grupę KAZAKY. Prezentowaliśmy Wam wiele ich teledysków z czego ostatni nagrany razem z zespołem HARDKISS miesiąc temu (o wideoklipie do utworu "Strange Moves" możecie przeczytać TUTAJ). Skład grupy uległ już zmianie niejednokrotnie. Początkowo w skład KAZAKY wchodzili: Артур Гаспар (Artur Gaspar), Кирилл Федоренко (Kyryll Fedorenko), Олег Жежель (Oleg Zhezhel) oraz Стас Павлов (Stas Pavlov). W 2011 roku miejsce Pavlova zajął pochodzący z Włoch Francesco Borgato. Praca w zespole chyba jednak niezbyt mu odpowiadała, bo już w 2013 roku zdecydował opuścić grupę i rozpocząć karierę solową. Do zespołu wrócił Pavlov, a Oleg Zhezhel uległ wypadkowi, co spowodowało, że grupa zaczęła występować jako trio (Oleg wróci na scenę, kiedy tylko pozbędzie się kontuzji). Okazuje się, że to nie koniec zmian. Przeczytacie co chłopaki mają do przekazania swoim fanom:

"Witajcie przyjaciele. Poznajcie nową twarz w naszym zespole - oto Artemy. To jest historyczny a zarazem bardzo ekscytujący moment, ponieważ Artemy, to bardzo utalentowany chłopak, który został stworzony po to aby występować w KAZAKY. Przekonacie się o tym, kiedy tylko zobaczycie nasz nowy, szalony teledysk. Oczywiście zobaczycie Artemy'ego również podczas naszej trasy koncertowej, która już wkrótce. Z całą pewnością zakochacie się w nowej wersji naszego zespołu.

Jeżeli chodzi o Stasia - bez paniki. Z nim wszystko w porządku. Stas odnalazł drogę duchowego rozwoju i jest całkowicie szczęśliwy żyjąc w harmonii z otaczającym go światem. Zawsze będziemy przyjaciółmi i zawsze będziemy go kochać. Pozostanie on częścią wielkiej historii grupy KAZAKY i oczywiście naszym dobrym przyjacielem.

Артём Лазарев (Artyom Lazarev) pojawił się w zapowiedzi do najnowszego singla zespołu pod tytułem "Dark":