CO SŁYCHAĆ?: Дайнеко, Рыбак jako Билан


27-letnia piosenkarka Виктория Дайнеко (Viktoria Daineko) przyjęła oświadczyny.Tym wydarzeniem Vika pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie, gdzie umieściła fotografię podpisaną: "Piątek 13-go. Idealny dzień, żeby powiedzieć: "Tak". Jej wybrankiem jest 22-letni muzyk Дмитрий Клейман (Dmitriy Kleyman). 

Foto: Instagram

Przypomnijmy, że artystka swego czasu związana była ze znanym rosyjskim wokalistą - Alekseyem Vorobyovem (Алексей Воробьёв), z którym spotykała się od lata 2011 do maja 2012 roku. Obydwoje pojawili się na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, chociaż nie razem (Alex w 2012 roku, a Vika - w 2013).

*     *     * 

Z kolei niezwykłą niespodziankę przygotował Александр Рыбак (Alexander Rybak). Bierze on udział w kolejnej edycji rosyjskiego show "Один в один! (Odin v odin!)". W trakcie drugiego odcinka (emisja 15.02.2015) wcielił się w postać Dimy Bilana (Дима Билан). Żeby było jeszcze zabawniej, Rybak jako zwycięzca Eurowizji z 2009 roku postanowił odwzorować występ swojego poprzednika - również zwycięzcy tego Konkursu (rok 2008).