CO SŁYCHAĆ?: Савичева, Брежнева i Глюкоза razem?


Ciekawe wieści krążą ostatnio na rosyjskich portalach odnośnie trzech wokalistek - czyżby Юлия Савичева (Yulia Savicheva), Вера Брежнева (Vera Brezhneva) i Глюкоза (Glukoza) planowały razem jakieś duże przedsięwzięcie? Wszystko za sprawą fotografii, które Savicheva umieściła na swoim koncie na Instagramie. Na jednej z nich pojawiają się wszystkie panie w iście rockowym stylu: Brezhneva z gitarą elektryczną, Glukoza za mikrofonem, a sama Yulia zasiadła przy perkusji. Czy coś jest na rzeczy?

Foto: Instagram

Fani artystek już wróżą temu zespołowi wielki sukces, zważywszy na fakt, iż wokalistki są bardzo popularne, a taka kumulacja musi równać się ze serdecznym przyjęciem publiczności i sukcesem muzycznym. Jednak tam naprawdę jeszcze nie ma co spekulować, bo informacja o tych rockowym trio nie jest potwierdzona, to raczej domniemania fanów.

RU Muzzik postanowiło przyjrzeć się bliżej tej sprawie i przeprowadzić własne małe śledztwo. Pewien trop doprowadził nas do informacji, że wszystkie trzy wokalistki pojawiły się podczas nagrywania programu "Главная сцена (Glavnaya scena)". Jest on oparty na brytyjskim show The X Factor i emitowany na kanale telewizyjnym Россия-1 (Rossiya-1) od 30. stycznia.

 
Foto: Instagram

Foto: 7days.ru

Czy ich kolaboracja jest może związana z tym programem? Mamy nadzieję dowiedzieć się tego już wkrótce. Jeśli tylko pojawi się jakaś informacja - na pewno damy Wam o tym jak najszybciej znać ;)