Dobrze znane gale nadchodzą!

Jedne z największych rosyjskich imprez muzycznych zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jest to podsumowanie najnowszego dorobku wielu wokalistów z tego obszaru geograficznego i wręczenie im nagród. O czym dokładnie mowa? W maju i czerwcu tradycyjnie odbędą się: Русская Музыкальная Премия телеканала RU.TV (Premia RU.TV) oraz Премия МУЗ-ТВ (Premia MUZ-TV), które co roku przyciągają widzów nie tylko przed teleodbiornikami, ale także do centrum wydarzeń, czyli obiektów, w których te wydarzenia są organizowane.

Jeśli chodzi o Premię RU.TV to odbędzie się ona 23 maja na scenie Crocus City Hall i będzie to już piąta jej edycja. Na gali zostaną wręczone nagrody w takich kategoriach jak: Лучший певец (Najlepszy wokalista), Лучшая певица (Najlepsza wokalistka), Лучшая песня (Najlepszy utwór), Лучший видеоклип (Najlepszy teledysk) i wiele innych. Wciąż czekamy na nominowanych w poszczególnych kategoriach, ale już teraz można kupować bilety na to wydarzenie. Co ciekawe, impreza ta zbiegnie się z innym wydarzeniem, a mianowicie - finałem Konkursu Piosenki Eurowizji. Jeśli rosyjska reprezentantka - Polina Gagarina - przejdzie do tego etapu rywalizacji, to już teraz możemy powiedzieć, że na Premii RU.TV na pewno jej zabraknie. Oto pełna wersja wydarzenia z roku 2014 (wraz z wywiadami na czerwonym dywanie):Niecałe dwa tygodnie później,
5 czerwca nadejdzie czas na drugie z nich - Premię MUZ-TV. Ona z kolei odbędzie się w stolicy Kazachstanu (jest nią Astana). W tymże dniu poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach, a samo wydarzenie będzie kontynuowane także 7 czerwca, kiedy to w Moskwie w Государственном Кремлевском Дворце (Gosudarstvennom Kremlevskom Dvorce) odbędzie się koncert zwycięzców i nominowanych. Będzie on transmitowany na kanale organizatora. Zeszłoroczne show możecie obejrzeć poniżej:

część pierwsza

część druga