CO SŁYCHAĆ?: Темникова, Катина, Дайнеко

Wkrótce po odejściu z zespołu SEREBRO, w zeszłoroczne wakacje Лена Темникова (Lena Temnikova) wyszła za mąż za biznesmena Dmitriya (o ślubie pisaliśmy TUTAJ). Wkrótce pojawiły się także informacje o ciąży wokalistki. Nie zaszkodziła ona Lenie w rozpoczęciu kariery solowej: do tej pory zaprezentowała dwie piosenki. Do jednej z nich powstał teledysk, który opublikowany został już po rozwiązaniu. W klipie możemy obserwować wokalistkę jeszcze z ciążowym brzuszkiem (o "Навстречу (Navstrechu)" poczytasz tutaj - KLIK). Teraz wiemy już, jaka jest płeć dziecka młodych małżonków. 27 marca 2015 roku Lena i Dmitriy zostali rodzicami córeczki, której dali imię Александра (Aleksandra). Mamy nadzieję, że mała Sasza rośnie, jak na drożdżach :)

Foto: glamurchik.tochka.net

Z kolei Лена Катина (Lena Katina) powoli przygotowuje się do porodu. O swojej ciąży poinformowała w listopadzie zeszłego roku, kiedy to była już w czwartym miesiącu. Tak więc w najbliższym czasie możemy się spodziewać porodu także i tej wokalistki i choć na co dzień mieszka ona i pracuje w Los Angeles, to zdecydowała się na to, by rodzić w Rosji. Lena od 2013 roku jest żoną słoweńskiego muzyka rockowego - Sashy Kuzmanovicha (Саша Кузьманович).

Foto: starhit.ru

Rodzinę postanowiła ostatnio także założyć inna rosyjska wokalistka - Виктория Дайнеко (Viktoriya Daineko). Na dzień przed tegorocznymi Walentynkami Vika przyjęła oświadczyny swojego chłopaka (tutaj również Dmitriy) - info TUTAJ. Do sformalizowania związku doszło bardzo szybko, bo już dwa miesiące później - 14 kwietnia. Młoda para planuje miodowy miesiąc na Malediwach. Jak donoszą media, również i Ci małżonkowie spodziewają się dziecka - na prezentacji albumu artysty T-Killah pochwaliła się z publicznością swoim stanem.

Foto: gmalurchik.tochka.net