Nominacje do RU.TV i MUZ-TV

Kiedy ostatnio informowaliśmy Was o corocznych galach muzycznych: RU.TV i MUZ-TV, znane były jedynie daty tych wydarzeń i wstępne ustalenia odnośnie tych imprez (nasza notka - TUTAJ). Dziś wiemy już o wiele więcej! Nie tak dawno temu ruszyły głosowania!


Zacznijmy od pierwszej gali - Premii RU.TV. Tutaj odnajdziemy aż 15 kategorii, w tym takie standardowe, jak: Najlepsza wokalistka, Najlepszy wokalista, Najlepsza piosenka, Najlepsze show koncertowe. W każdej z nich - po 6 nominowanych. Wyjątkiem jest kategoria "Fan ili profan", gdzie fani mogą głosować na swoich ulubieńców, czym potwierdzają siłę swojego fanclubu. Tutaj kryteria głosowania są odmienne (należy umieścić specjalną grafikę w jednym z portali społecznościowych) i też samych nominowanych jest o wiele, wiele więcej, bo aż 32! Głosujemy TU.


Z kolei w Premii MUZ-TV kategorii do głosowania mamy o jedną mniej - 14. I tutaj - już tylko po 5 kandydatów do głównej nagrody. Tutaj kategorie są podobne, choć dostrzec możemy na przykład nagrodę za utwór śpiewany w języku innym niż rosyjski. Swój głos w tej Premii można oddać TUTAJ

DO DZIEŁA - MOŻECIE WSPOMÓC SWOICH ULUBIEŃCÓW! :)