Елена Темникова & Макс Фадеев - wojna na śmierć i życie?


O tym, że Елена Темникова (Elena Temnikova) opuściła zespół SEREBRO wiedzą wszyscy, ale jeżeli chodzi o powód rozstania, to sprawa nie jest tutaj już tak wcale oczywista. Mówiło się o konflikcie, mówiło o ciąży. Żeby było ciekawiej - jedno i drugie okazało się prawdą. Producent Макс Фадеев (Maks Fadeev) udzielił ostatnio wywiadu w którym dostało się trochę byłej wokalistce zespołu.

Głos postanowiła zabrać sama Temnikova - udzieliła ona szczery wywiad dla serwisu Woman.ru. Tak naprawdę powodem opuszczenia grupy były problemy zdrowotne wokalistki, a w mediach podano informację o ciąży, w której piosenkarka jeszcze nie była, a o czym głośno mówił były producent.

"Fadeev nie zadzwonił nawet wtedy, kiedy byłam w szpitalu. W grupie SEREBRO atmosfera była napięta i nerwowa. Настя Карпова (Nastya Karpova) bała się wypowiadać na ten temat. W dzień przed jej wywiadem zadzwonił do niej i zaproponował wsparcie" - mówi Elena.

Każda rozmowa o chęci rozpoczęcia solowej kariery wywoływała w nim złość i agresję. Nie chciał z nią rozmawiać, a sprawę opuszczenia zespołu musiała załatwić z jego adwokatami. Kara za wcześniejsze zerwanie kontraktu była 7-mio cyfrowa (w rublach). Według przedstawicieli Love Radio po puszczeniu na antenie piosenki Temnikovej, radiostacja otrzymała telefon od ekipy Fadeeva aby zaprzestać puszczania utworów producenta i wszystkich jego artystów.

Pierwszy solowy wideoklip Eleny: