07.06.2015

NOWY TELEDYSK: Alexander Rybak - Котик

Alexandra Rybaka dawno nie mieliśmy okazji posłuchać w języku rosyjskim (jeśli mowa oczywiście o jego własne utwory). Jednym z jego najbardziej rozpoznawalnych utworów w tym języku jest chyba "Небеса Европы (Nebesa Evropy)" (KLIK). Pytanie: czy "Котик (Kotik)" również osiągnie taką sławę? Muzykę i słowa piosenki wokalista stworzył sam i to słychać. Rybakowe klimaty, nieodłączne skrzypce w tle... Ale czy akurat ten utwór jest w jego stylu? Jest słodko, aż nazbyt, zupełnie inaczej, niż to było w przypadku jego poprzednich kompozycji. Możemy my mamy mylne wrażenie, ale wydaje się nam, że klimat gdzieś w tym wszystkim się zagubił. Może to jednorazowy "wybryk"? Odnosicie podobne wrażenie do naszego, czy macie inne zdanie na ten temat? Czekamy na Wasze wypowiedzi :)

6 komentarzy:

 1. Słodki Alexander to i słodka piosenka:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wrażenie może takie odnoszą ci co nie znają zapotrzebowania jakie występuje na rynku rosyjskim a o tym jak bardzo się podoba ta piosenka niech świadczy ilość wyświetleń na Youtube!

  OdpowiedzUsuń
 3. Już 24 651 619 wyswietlen na YT :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wg. mnie ta piosenka wcale nie jest slodka, tylko entuzjastyczna. Kompozycja jest zdecydowanie w jego stylu (podobny klimat do Strela Amura): rosyjskie slowa, rosyjska modelka i teledysk nagrany w Rosji. Wszystko sie zgadza. Czego mozna chciec wiecej, aby promowania piosenki na tamtejszym rynku? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mi się podoba, jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A.Rybak with his Great Girl-Clip-Friend create beautifull duet. I love it!

  OdpowiedzUsuń