Rosyjski Голос nie będzie już taki sam


Niezłe zmiany pojawiły się w nadchodzącej czwartej edycji rosyjskiego The Voice - "Голос (Golos)". Postanowiono, że dotychczasowi trenerzy zostaną zastąpieni przez nową obsadę. Do tej pory na fotelach jurorskich zasiadali: Дима Билан (Dima Bilan), Леонид Агутин (Leonid Agutin), Пелагея (Pelageya) oraz Александр Градский (Aleksandr Gradskiy). Zaistniałe zmiany mają zapewne na celu odświeżenie show i przyciągnięcie przed telewizory większej liczby odbiorców.

od lewej: Gradskiy, Bilan, Agutin, Pelageya

Po raz pierwszy sygnały o zmianach pojawiły się pod koniec trzeciej edycji programu. Takie słowa padły ze strony dyrektora Kanału Pierwszego (Первый канал - Pervyi kanal), w którym jest on emitowany. Oczywiście nie podano wtedy, kto ma dołączyć do nowej obsady. Teraz powoli wszystko staje się jasne...

Jak donoszą rosyjskie media - jurorem pozstanie jednak znany z poprzednich edycji Александр Градский (Aleksandr Gradskiy), a obok niego na fotelach zasiądą: Григорий Лепс (Grigoiy Leps), Полина Гагарина (Polina Gagarina) oraz Василий Вакуленко (Vasiliy Vakulenko) znany pod pseudonimem Баста (Basta). Należy jeszcze podkreślić, że oficjalnego potwierdzenia ze strony nadawcy jeszcze nie ma, ale przesłuchania do kolejnej edycji już ruszyły, więc śmiało można sądzić, że krążące informacje są prawdziwe. Start emisji show planowany jest na początek września.

\
Relacja z castingu do czwartego sezonu "Голос"