Lekko odmieniony zespół 5sta FamilyPlotki krążyły od dawna, że zmiany w rosyjskim zespole 5sta Family są bliskie. Do niedawna w skład grupy wchodzili: Василий Косинский (Vasiliy Kosinskiy), Валерий Ефремов (Valeriy Efremov) oraz Юлианна Караулова (Yulianna Karaulova). Już wiosną zeszłego roku zaczęliśmy podejrzewać, że wokalistka opuszcza zespół, jednak koniec końców wszystko okazało się wyłącznie pomyłką (przeczytaj TUTAJ). Jednak ziarenko niepokoju pozostało... Zwłaszcza, że piosenkarka nagrała solowy utwór i teledysk do niego, jakoby odłączając się od dotychczasowej twórczości w zespole. "Czyżby plotki o odejściu jednak okazały się prawdziwe?" - pojawiło się w naszych głowach.  Rozmyślania te spotęgowała informacja o poszerzeniu grupy o kolejną wokalistkę Lerę Kozlovą (Лера Козлова). Wtedy też dalej snuliśmy wizję prawdopodobnego rychłego odejścia Yulianny z 5sta Family (KLIK).


Fotosesja z nową wokalistką - Lerą Kozlovą

Temat ucichł, ale kilka dni temu nasze przypuszczenia zostały potwierdzone! Na oficjalniej stronie grupy pojawiło się oficjalne obwieszczenie o zmianach w składzie. Z dniem 20. września 2015 roku 5sta Family znowu tworzy jako trio! Dalej będą w nim śpiewać Vasiliy, Valeriy oraz niedawno przyjęta Lera, natomiast grupę rzeczywiście opuściła Yulianna Karaulova! Członkowie grupy informują, że dziewczyna postanowiła rozwijać swoją solową karierę i szczerze życzą jej w tym powodzenia. Podziękowali także za dotychczasową, prawie 5-letnią współpracę i zapewnili, że do dnia 1 listopada Yulia będzie śpiewać na zaplanowanych wcześniej koncertach zespołu.

Tak więc pozostaje nam czekać na to, jak 5sta Family będzie prezentować się w odmienionym składzie, czy nadal będzie odnosić sukcesy muzyczne. No i oczywiście - będziemy zaglądać też, jak toczy się solowa kariera Yulianny. A Wy - jaką wróżycie im przyszłość?