Сергей Лазарев jedzie na Eurowizję!


Możemy oficjalnie ogłosić, że reprezentantem Rosji podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2016, który odbędzie się w Sztokholmie został Сергей Лазарев (Sergey Lazarev)! Nie musimy przedstawiać Wam jego sylwetki, gdyż jest on jednym z najpopularniejszych wokalistów w Rosji, więc z całą pewnością znacie jego przeboje. Sergey na swoim Instagramie napisał:

"Przyjaciele! Jestem szczęśliwy, że mogę Was poinformować o tym, że będę reprezentował Rosję na międzynarodowym konkursie piosenki "Eurowizja 2016", który odbędzie się w maju w Szwecji. Dla mnie to wielki zaszczyt, że będę mógł wystąpić w imieniu naszego kraju! Jestem przekonany, że będzie to dla mnie wyjątkowe doświadczenie. Mam nadzieję, że Wy, tak jak i ja, zakochacie się w utworze, który wykonam na scenie w Sztokholmie! Życzcie mi powodzenia i trzymajcie za mnie kciuki! Dziękuję!"

Piosenkę, którą Sergey wykona w maju poznamy w ciągu kilku następnych miesięcy. Przypominamy, że rok temu Rosję na Eurowizji reprezentowała popularna piosenkarka Полина Гагарина (Polina Gagarina), która wykonała utwór "A Million Voices" i zajęła ostatecznie drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji. Jej występ możecie obejrzeć klikając TUTAJ.

Ogłoszenie reprezentanta: