Дарья Шашина rezygnuje z SEREBRO!


Дарья Шашина (Darya Shashina), czyli trzecia w kolejności blondynka grupy Серебро (Serebro) - opuszcza ją! Ta kontrowersyjna wiadomość poraziła fanów zespołu, którzy zapewne myśleli, że skład, który wykreował się w ostatnim czasie - nie ulegnie w najbliższej przyszłości zmiany. A jednak! Jakie są powody odejścia Darii?


Pierwszego dnia wiosny na facebookowym koncie grupy opublikowano wpis o poważnej chorobie Shashiny - wrodzonej dysplazji stawu kolanowego. Bóle kolan dały o sobie znać w ciągu ostatniego półrocza i w końcu wokalistka wylądowała u lekarza, który postawił powyższą diagnozę. Teraz Darię czekają najprawdopodobniej dwie operacje (w Izraelu), a fani w napięciu czekają na wyniki kolejnych badań, ponieważ to na ich podstawie ma zapaść decyzja odnośnie dalszego funkcjonowania SEREBRO - a dokładniej mówiąc znalezienia zastępstwa. W kwietniu ma się rozpocząć leczenie wokalistki, a wyniki badań pokażą, czy będzie ona w stanie kontynuować swoją karierę w grupie. Bardzo możliwe jest też, że będzie trzeba wybrać kogoś, kto ją zastąpi. 

pierwszy teledysk SEREBRO z udziałem Darii

Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje o stanie zdrowia Darii i życzymy jej szybkiego powrotu do sprawnego funkcjonowania. Mamy nadzieję, że operacje przebiegną bez komplikacji i Shashina już wkrótce znowu zagości na scenie :)