SEREBRO: poznajcie nową towarzyszkę Olgi i Poliny!


Wreszcie fani grupy SEREBRO doczekali się ogłoszenia jej nowej wokalistki - w zastępstwie Darii Shashiny (Дарья Шашина) (o jej chorobie i opuszczeniu zespołu pisaliśmy TUTAJ). W mediach manager grupy - Максимm Фадеев (Maksim Fadeev) - ogłosił, że przeprowadzony zostanie casting na nową uczestniczkę. Wszystko odbyło się w ekspresowym tempie. Podane zostały wymagania stawiane potencjalnej nowej członkini (między innymi, oprócz umiejętności wokalnych ważny był także wiek, waga, czy wzrost), a swoje dane oraz nagranie można było wysłać na portalu społecznościowym Vkontakte. Następnie z wybranymi dziewczynami przeprowadzono rozmowę, podczas której mogły opowiedzieć więcej o sobie oraz zaśpiewać fragment jakiegoś utworu SEREBRO. Video z rozmowy z dziesięcioma dziewczynami pojawiło się później na VK, gdzie na poszczególne kandydatki można było nawet głosować w ankiecie. 


I wreszcie 13go kwietnia ogłoszono ostateczny wynik. Fadeev zorganizował nawet specjalną konferencję, którą można było oglądać online! Trzecią SEREBRO girl została 22-letnia Катя Кищук (Katya Kishuk) z Tuli (ros. Тула), utalentowana nie tylko wokalnie, ale tez i tanecznie. Jej prezentację w trakcie castingu (a także - jej konkurentek) można obejrzeć na VK (KLIK).


A już za kilka dni - 18go kwietnia, odbędzie się premiera nowego utworu zespołu pt. "Chocolate", gdzie... będziemy już mogli usłyszeć Katyę w "akcji" - jeszcze przed ogłoszeniem zwyciężczyni castingu zaplanowano, że nowa wokalistka zaśpiewa w najświeższym utworze. Zobaczymy, jak sobie poradzi. Z tym, co możemy obejrzeć na filmikach - zapowiada się nie najgorzej ;)