PŁYTOTEKA: Max Barskih - Туманы (2016)

Макс Барских (Max Barskih) to ten piosenkarz, którego utwory, niemalże jeden za drugim, stają się hitami. Po niezaprzeczalnym fenomenie albumu z 2014 roku pt. "По Фрейду (Po Freydu)" (przeczytacie o nim więcej w naszym dziale Płytoteka), w zeszłym roku przyszła pora na wydanie kolejnego krążka - "Туманы (Tumany)".

Tym razem artysta przeszedł na tę bardziej taneczną stronę muzyki. I chociaż część kawałków znana byłą jego słuchaczom już wcześniej - pozostałe utwory dopełniające całość, również są mocno zapamiętywalne. Drogę do wydania kolejnej płyty rozpoczęło zaprezentowanie słynnego hitu "Хочу танцевать (Hochu tancevat)" - to pierwszy singiel zapowiadającym nowy etap w twórczości Maxa. Już wkrótce - lekko ponad rok po publikacji "mgielnego" CD ("туманы" to po rosyjsku "mgły") w kijowskim Pałacu Sportu odbędzie się wielkie show pod tą samą nazwą (bilety dostępne TUTAJ). Będzie to jedyny koncert Maxa w ukraińskiej stolicy, później podobno ma ruszyć w trasę po innych miastach swojej ojczyzny. Kto wie, może kiedyś w końcu odwiedzi także i Polskę?

Cała płyta możliwa jest do wysłuchania również TU, natomiast poniżej odnajdziecie wszystkie szczegóły jej dotyczące. W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze gorąco podziękować menagerowi Maxa -  Александр Кажиян (Alexander Kazhyan) umożliwił nam odsłuchanie krążka, dzięki czemu krótka informacja o płycie mogła zagościć na naszej stronie.

___________________________________________________________________________________________________


____________________________________________________________________________________________________

Utwory promujące album:

Туманы/Неверная


Попрошу/Моя любовь

Последний Летний День

 Подруга-ночь

Займемся любовью
  

Хочу танцевать


HLOP, HLOP, HLOP