NOWY TELEDYSK: Сергей Лазарев - Scream


Сергей Лазарев (Sergey Lazarev) powraca na eurowizyjną scenę po trzech latach. W końcu poznaliśmy też jego propozycję. Zgodnie z przypuszczeniami - Rosja zdecydowała się na opublikowanie utworu pod koniec sezonu selekcyjnego. 9 marca poznaliśmy więc piosenkę wraz z teledyskiem. Obstawiano balladę - i tak też się stało.

"Scream" powstało dzięki współpracy trzech twórców: Dimitrisa Kontopoulosa, Filippa Kirkorova i Sharona Vaughna. Inspiracją dla historii zawartej w teledysku są wszelkie lęki, które pojawiają się w dzieciństwie, a które później możemy pokonać. Za reżyserię filmu odpowiadał Константин Черепков (Konstantin Cherepkov), który już niejednokrotnie współpracował z Lazarevem - również przy teledysku do "You Are The Only One".

Czy udział w finale Sergey ma już wręcz zagwarantowany i może powtórzyć sukces z 2016 roku? A może pójdzie w ślady Dimy Bilana, który za drugim eurowizyjnym podejściem sięgnął po zwycięstwo w Konkursie? Czekamy więc na II półfinał (16 maja), w którym wystąpi Rosja.